פזית ספיר – קייטרינג בוטיק חלבי ונפלאות הקישריה

אני פזית, נעים להכיר, עובדת וחיה את ענף הקולינריה/מסעדנות מזה כ-18 שנים, מגדלת עם בעלי שלושה אוצרות מתוקים ובמקביל מטפחת שני אוצרות מסוג אחר: קייטרינג בוטיק והקישריה.

את דרכי בתחום התחלתי במטבחי מלון אינטרקונטיננטל אי אז כחיילת משוחררת, ובאופן מפתיע התשוקה לתחום האירוח וההסעדה לא דעכה במרוצת השנים, אלא רק גדלה והתפתחה, מה שהוביל אותי לחרוג מתחומי הקייטרינג שלי ולרכוש לפני שנתיים את הקישריה, חנות קונספט קטנה וייחודית בגבעתיים שאני מאד נהנית לנהל.

בקישריה אנחנו מציעים מגוון רחב וטעים של מאפים טריים שנאפים במקום, ביניהם 86 סוגים של קישים בארבעה גדלים שונים לצד 52 סוגי טארטים חמים, קישים וטארטים בהרכבה עצמית, ארוחות בוקר, כריכים, סלטים ועוד.

מאז שנכנסתי לקישריה הובלתי מספר שינויים שעזרו לי לשפר ולייעל את המותג, ביניהם שינויים קולינריים חשובים כמו שיפור הטעמים והתיבול ונטישת חומרי גלם קנויים לטובת חומרי גלם בייצור עצמי. כחלק מהעבודה שלי בקייטרינג, אותו פתחתי לפני 7 שנים, אני עובדת מול לקוחות עסקיים ופרטיים, הן בשירות מלא באירועים קטנים (עד 200 אורחים) והן באספקת מגשי אירוח, רעיון שייבאתי איתי לקשריה ואותו המשכתי לפתח במטרה להרחיב את פעילות הקישריה מעבר להיקף המשלוחים דאז.

מעבר לכך הקישים שלנו מוגשים טריים אחרי שנאפו במקום וניתנים להרכבה עצמית, אנחנו מציעים גם אופציות טבעוניות, ללא גלוטן, ועם קמח כוסמין. במילים אחרות, אנחנו פונים למגוון רחב של קהלי יעד ועונים על מגוון רחב של ציפיות ודרישות מצד לקוחותינו, בהרבה גאווה ותשובה למקצוע.