מגשי אירוח בשרון

 מגשי אירוח בשרון .

אזור השרון אנחנו מגיעים אם ברצונכם להזמין אירוע נגיע בכיף עם השפית פזית ספיר שתארגן לכם אירוע מושלם בעלות שמתאימה לכל כיס .

מגשי אירוח בשרון – לאירוח קטן ואינטימי

מתגוררים באזור השרון ומחפשים רעיון לכיבוד לאירוע קטן ואינטימי בבית? כדאי לחפש חברה המציעה משלוחים של מגשי אירוח בשרון

לא בכל אירוע יש צורך בשירותיה של חברת קייטרינג וצוות מלצרים, שיערוך, יגיש ויפנה. לעתים רוצים לערוך אירוע קטן בתוך הבית או בחצר, להזמין את המשפחה או חברים, וליהנות מאווירה ביתית ואינטימית. באירועים כאלו, כדאי לבחור בכיבוד קליל, שיענה על הצורך הקולינרי וגם יפתיע וישמח את האורחים, ומצד שני לא יפריע לכם לשוחח אחד עם השני או ידרוש מכם מאמץ רב מבחינת הכנה, עריכת שולחנות והגשה.

הפתרון – מגשי אירוח

מגשי אירוח  בשרון עונים על כל מה שאתם מחפשים באירוח כזה. מישהו אחר מכין את האוכל ומסדר אותו בצורה אסתטית ומגרה על מגשים, ודואג לשלוח את המגשים עד אליכם, בכל כתובת בשרון בה תבחרו. המגשים מגיעים מוכנים, כך שאתם לא צריכים לבזבז זמן על העברה לכלים אחרים או בעריכת שולחנות, אלא מספיק להוריד את הכיסוי מעל המגש ולהניח אותו על השולחן.

האוכל עצמו קליל ומתאים לביסים קטנים, וזה מאפשר לאורחים לאכול תוך כדי שיחה או השתתפות בתוכן האירוע. עם מגשי אירוח קל גם לגוון ולהציע אפשרויות שונות, שיכולות להתאים לכולם, החל מטבעוניים ועד לאוהבי בשר או חובבי תזונה בריאה. אם יש לאחד האורחים מגבלה מסוימת כמו רגישות לגלוטן, תוכלו לתאם עם חברת הקייטרינג שתכין מגשים מיוחדים נטולי גלוטן, וכך כל האורחים יהיו מרוצים.

כשאתם מזמינים מגשי אירוח אתם יכולים לקבל את פני האורחים בנחת ועם חיוך, לשוחח ולהתעדכן בכל האירועים האחרונים, ולשבת לצדם בלי לדאוג לארגון ועריכת שולחנות.

את החלק הכי טוב שמרנו לסוף. בתום האירוח, כשכולם מתחילים לעזוב ואתם סוגרים את הדלת אחרי אחרון האורחים, אתם לא צריכים לדאוג לשטיפת כלים או להעברת השאריות לקופסאות, וגם אתם יכולים ללכת לנוח.

השפית פזית ספיר אתם מוזמנים להתקשר אליה 050-2153304