מגשי אירוח לחנוכה

בואו תתרשמו מהאוכל החלבי שלנו של חברת מגשי אירוח חלביים פזית ספיר 

'חנוכה הולך ומתקרב'… מה עולה בראשכם כאשר מילות השיר מתנגנות באזנכם? אם גם אתם נזכרים בערב הלביבות המסורתי בו מתכנסת כל המשפחה יחד לערב של גיבוש, ודאי עלה בכם הזיכרון מהניסיונות השנתיים הכושלים לארגן את התפריט ולחלקו בין כולם. האם ניתן למנוע את כאב הראש הכרוך בכך? קראו על שיטת מגשי האירוח שצוברת תאוצה וסוחפת משפחות רבות.

אחרי הטלפונים וההודעות שניסו לתאם את המפגש בין כל אגפי המשפחה, נסגר לבסוף התאריך שמקובל כמעט על כולם (פרט ליואב שלא יוכל להגיע בגלל תור דחוף לרופא). עכשיו הגיע הזמן למשימה מספר 2: חלוקת התפריט בין כולם, לשביעות רצון כל אחד ואחד. אחת הדודות התנדבה להכין את הפסטה המוקרמת, ובן דוד נדיב התחייב לקנות לחמניות. מה הלאה? כיצד ניתן לחלק את התפקידים השונים ולהותיר את כולם מרוצים?

כדי שתוכלו להגיע שלווים, רגועים וחדורי תחושת משפחתיות נעימה אל המפגש המסורתי בחנוכה, כדאי שתחשבו ברצינות על הזמנת מגשי אירוח. כך תחסכו הרבה עגמת נפש וטרחה ותוכלו ליהנות באמת מהמפגש המשפחתי.

מגשי אירוח לחנוכה

תחום מגשי האירוח התפתח והתקדם בשנים האחרונות, ותפס נישה מכובדת בקטגוריית האירוח הקולינרי. כיום, כמעט לכל קייטרינג שמציע מגשי אירוח, יש תפריט מותאם לכל חגיגה ולכל חג. האוכל הייחודי של חג החנוכה תופס מקום של כבוד בתפריטים השונים. מה מכילים המגשים שתוכלו להזמין לחנוכה? ראשית כל, הסופגניות נמצאות בראש התפריט החגיגי. שחמחמות, עגולות ומשומנות היטב. תוכלו להזמין אותן בכל הווריאציות: עם מילוי של ריבה רגילה, ריבת חלב, קרמל או שוקולד. בציפוי וניל, סוכריות, עוגיות אוריאו ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם. גם מקומן של הלביבות אינו נפקד, ולצדן תוכלו למצוא פחזניות ועוגות שונות. מובן שתוכלו להזמין גם מהתפריט הרגיל – מגשים עם בייגלים, גבינות, פשטידות, סלטים משובחים וקינוחים.

 

מפגש החנוכה הבא שלכם יכול להיראות אחרת לגמרי… השאירו את חלוקת העבודה המשפחתית להכנת תכניות מגבשות ומאחדות, ותנו למקצוענים בתחום הקולינרי לעבוד בשבילכם ולספק את התיאבון שלכם.