מגשי אירוח מתוקים

היי לכם חמודים הגעתם למקום המתוק ביותר בישראל להזמנת מגשי אירוח מתוקים אז תתקשרו אלינו לשפית שלנו פזית ספיר 

ותקבלו הצעת מחיר מתוקה במחיר שווה לכל כיס אז לא לחכות להתקשר לטלפון של השפית שלנו 050-2153304

מתוק יותר לארח

על דור האינסטנט בו אנו חיים דובר לא מעט. העידן המודרני מאפשר לנו לחיות חיים נוחים וקלים יותר, מבלי לפגום באיכותם. גם תחום האירוח השתדרג והתפתח, והוא מציע פתרונות רבים ומגוונים. על האופציה החדשנית והמתוקה תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

תכננתם אסיפת גיבוש במשרד? אתם חוגגים יום נישואין יחד עם הילדים והמשפחה? הזמנתם חברים למפגש נעים בחופשה הגדולה? אם עניתם בחיוב לאחת מהשאלות האלו, ודאי התייגעתם רבות בשאלה במה תוכלו לכבד את האורחים שלכם. לא תמיד ארוחה כבדה היא הפתרון. לפעמים נעים ופשוט יותר להציע למוזמנים כיבוד מתוק ומרענן שיעניק קלילות למפגש.

תמיד ישנה האפשרות לעמוד ולרקוח מעדנים וקינוחים, עוגות ופטיפורים. אך האופציה הקלה, הנוחה והקורצת יותר היא לבצע הזמנה של מגשי אירוח מתוקים, הטרנד החדש שכבש את עולם האירוח.

מגשי אירוח מתוקים

מגשים מוזמנים ובהם כיבוד מתוק הם פתיח לאירוח נפלא. במקום לעמוד ולטרוח לפני האירוח, תוכלו להסתפק בבדיקת תפריטים של מגדניות שונות והזמנה של מגשים מהסוג העדיף עליכם. ביום האירוח תקבלו עם שליח עד הבית מגשים ארוזים, מסוגננים ויפהפיים, מלאים בכל טוב. אם בחרתם במגשים מתוקים, תוכלו לבחור בין פחזניות, גביעי מוס, עוגיות, מעדני שוקולד ועוד הרבה מיני מתיקה טעימים ומרשימים.

עלות המגשים

עלות המגשים היא מגוונת ומשתנה בין בתי העסק השונים. לרוב, עבור 20 יחידות, תצטרכו לשלם בין 70 ₪ למאפים פשוטים יותר, ועד לכ-150 ₪ עבור פטיפורים וקינוחים מורכבים. העלות כוללת כמובן את המרכיבים המשובחים של המוצרים השונים, הכנה, עיצוב ומשלוח.

 

הזמנת מגשי אירוח מתוקים תשאיר טעם מתוק בפה לכולם. אתם תוכלו ליהנות מאירוח מקסים ומכבד מבלי לטרוח ולהכין לקראתו, והאורחים שלכם יצאו שבעים ומרוצים.

כל אירוע בקייטרינג חלבי של פזית הוא האירוע אז לא לחכות רק תתקשרו ותקבלו הצע  מיוחדת במינה לאוכל ייחודי .