ברית חלבית? בר מצווה חלבית? יש הרבה שירימו גבה ויתמהו על ההחלטה שלכם. אבל אחרי שהם יטעמו מהאוכל הם כבר לא ישאלו שאלות. הטעמים הטובים ידברו בעד עצמם.

עד לפני שנים לא רבות לא היה מי שהעז להפר את המוסכמה שלא להגיש אוכל בשרי באירוע. משום מה נדמה היה כי האוכל החלבי מקומו רק בארוחת ערב משפחתית וזה לא נחשב כאוכל מכובד וראוי לאירועים. אך היו אלו הנועזים שחשבו כי למנות החלביות יש סיכויים טובים להפוך את האירוע למיוחד יותר והם אכן העזו. התגובות הנלהבות לא אחרו להגיע וכך התפשט הרעיון. כיום אנחנו מוצאים הרבה מאוד אירועים הנערכים על טהרת האוכל החלבי והטעים.

מה מגישים באירוע חלבי?

כל מי שכבר השתתף באירועים חלביים יודע שעל השאלה הזו קשה מאוד להשיב. האירועים החלביים יכולים להיראות שונים מאוד אלו מאלו ואין דומה אירוע אחד למשנהו.

המנה הראשונה יכולה לשלב דג יוקרתי, היא יכולה להיות לזניה מעניינת, מוסקה חלבית, בורקס חלבי ועוד שלל אפשרויות.

הסלטים שיכולים להתאים יהיו מטבלי גבינה מיוחדים, סלטי פסטה המשלבים גבינות קשות שונות ירקות חיים המשלבים אף הם גבינות ועוד המון אפשרויות רבות.

אפשר גם להגיש מרקים חלביים מיוחדים, מוקרמים או שלא בשילוב של גבינות נמסות ונימוחות.

התוספות אשר אותם ניתן להכין מכילים גם כן קשת רחבה של אפשרויות רבות החל מחביתיות ממולאות גבינה וכלה בפשטידות גורמה מיוחדות ומושקעות.

המנה האחרונה עשויה אף היא להיות מגוונת ומורכבת מאפשרויות רבות. כמו עוגות גבינה מושקעות, רפרפות מתוקות, גלידות, מוסים ועוד, ועוד.

אין ספק כי העולם החלבי הינו עולם מגוון הרבה יותר והוא מאפשר יצירתיות רבה פי כמה וכמה ביחס לאפשרויות הקיימות בצד הבשרי.

אם רק תבחרו לערוך אירוע שכזה תגלו מהר מאוד עד כמה נכון הדבר וגם נכונה ונבונה ההחלטה שלכם.

אז אם כבר החלטתם לערוך אירוע חלבי, אירוע אשר בו תפנקו את האורחים שלכם באוכל הכי משובח והכי טעים שרק יכול להיות – צרו עמנו קשר ואנחנו נפיק עבורכם את האירוע ונגשים לכם את כל החלומות.