קייטרינג חלבי לאירועים קטנים 

אז הגעתם אלינו לאתר ומה עכשיו ?

שאלה טובה תתקשרו אלינו תשקיעו קצת זמן באירוע שלכם ותניחו לשפית שלנו פזית ספיר להרגיע אתכם

אז קדימה תתקשרו אנחנו כאן בשבילכם

בטלפון 050-2153304

פזית ספיר

אתם צריכים קייטרינג חלבי לאירועים קטנים בקרוב? מזל טוב וברכות חמות לרגל האירוע! האם החלטתם לגבי האירוע ? היכן היא תיערך? איזו סעודה תוגש לאורחים?

כאשר נולד בן זכר כל המשפחה נרגשת. בשמונת הימים מהלידה והלאה עומדים ההורים המאושרים מול משימה גדולה ומשמחת. הם מתכננים את האירוע ומתארגנים לקראת האירוע הנפלא הזה. היכן יערכו את האירוע? מה תהיה הסעודה שמוגשת באירוע ? מי יהיה מנהל האירוע ? כל כך הרבה פרטים שיש לחשוב עליהם. האם חשבתם על קייטרינג חלבי לאירועים קטנים ? זה יכול להיות רעיון נהדר ומגוון.

קייטרינג חלבי לאירועים  – האם זה כדאי?

אם אתם רוצים לערוך אירוע מהנה באווירה נעימה, אתם יכולים לשקול ברצינות את האפשרות של קייטרינג חלבי. ראשית בגין העובדה הפשוטה שארוחה חלבית היא תמיד קלילה יותר מארוחה בשרית. אין להשוות גבינות ומאפים חלביים למנת בשר כבדה. זו משפיע כמובן על האווירה אך גם על ההרגשה של האורחים ועל הרצון שלהם לאכול וליהנות מהארוחה. מסתבר כי ארוחות בשריות לא תמיד מתקבלות באהבה אצל האורחים. ויש כאלו שישמחו מאוד בארוחה חלבית דווקא.

בנוסף הנישה החלבית פותחת בפניכם עולם שלם של אפשרויות וגיוונים. מאפים מיוחדים, תבשילים משובחים, מנות אחרונות וסלטים מגרים. אין ספק שזה