אירוע פרטי בבית הוא משימה מאתגרת לכל הדעות. הבחירה בקיום האירוע בבית דורשת הכנות מרובות לפני ואחרי, המלוות בטלטלה של רגשות, חששות וכמובן – לוגיסטיקה.היות שהצלחתו של האירוע תלויה רבות במישור הקולינארי, יותר ויותר ישראלים לא מוכנים להתפשר ומזמינים שירותי קייטרינג הביתה.

הזמנת קייטרינג חלבי לאירוע בבית היא החלטה בטעם טוב (תרתי משמע). מהלך קטן-גדול שיכול לקחת את החגיגה מדרגה אחת למעלה. ראשית, במקום להתעסק בבישולים, הכנות וסידורים למיניהם, אתם נהנים משירות מקצועי ואיכותי של קייטרינג חלבי בהזמנה אישית. כמו כן, לא מדובר בפלטות של בורקסים וסיגרים. הסטנדרטים בענף הקייטרינג השתנו לבלי היכר בשנים האחרונות כך שהזמנת קייטרינג חלבי לאירוע פרטי היא חוויה ססגונית וצבעונית של שירות, טעמים, מגוון ואיכות.

קייטרינג חלבי ותפריטים רבים לבחירה

מארגני האירוע יכולים לבחור את התפריט המבוקש מתוך מניפה עשירה של מאכלים איכותיים העשויים מחומרי גלם מצוינים ומבוססים על מתכוני שף לכל דבר ועניין. התפריטים יכולים להיות בהתאם לשעת האירוע (כמו קייטרינג חלבי בסגנון של ארוחת בוקר או בראנץ'), וכן להתבסס על צורות הגשה שונות (כמו תפריטי פינגר-פוד זריזים, איכותיים ומעוררי תאבון).

אנשי הצוות מגיעים למקום כשעתיים לפני תחילת האירוע ומתחילים בהצבת העמדות והמזנונים. התפריט, שהורכב כאמור בהתאמה (ובהטעמה) אישית, יכול לכלול