משפחות רבות, חוגגות שבת ביחד. לפעמים, ההתכנסות בשבת תהיה בגלל עלייה לתורה של אחד מבני המשפחה שהגיע לגיל 13. לפעמים, השבת המשפחתית תהיה שבת חתן. לפעמים, כל בני המשפחה יתכנסו לשבת משותפת כדי לחגוג יום הולדת או יום נישואין לסבא ולסבתא. כאשר מתכנסים כל בני המשפחה ביחד, מתאים מאוד להזמין קייטרינג.

קייטרינג חלבי לשבת 

בדרך כלל, מזמינים לשבת משותפת, קייטרינג בשרי. בדרך כלל, הסעודות בשבת, הן סעודות בשריות. אבל, כדאי גם להיעזר בשירות קייטרינג חלבי לשבת. כאשר עורכים קידוש לבני משפחה ולחברים, מתאימים להגיש כיבוד חלבי. לא תמיד יש זמן להכין ולארגן כיבוד חלבי לקידוש, ולכן אפשר להיעזר בכיבוד חלבי תוצרת קייטרינג. לפעמים, אנו נרצה לאכול סעודה שלישית חלבית.

קידוש מא'- ועד ת':

קייטרינג חלבי לשבת, דואג לכם לכל סוג הכיבוד הדרוש לקידוש. אפשר להזמין שתייה וכלים חד פעמיים על חשבון הקייטרינג. הקייטרינג החלבי, ידאג לכם לעוגות, עוגיות, מגשי ירקות, ופירות, דגים מעושנים, ועוד.

מי אמר שחייבים לאכול דווקא בשרי בשבת?

משפחות רבות, מעדיפות לאכול בשבת ארוחה חלבית, ולא ארוחה בשרית. לפעמים, הסיבה לכך היא טבעונות. לפעמים, הסיבה היא קושי בעיכול הארוחה הבשרית. יש לזכור, שארוחה בשרית בשבת בבוקר, הינה ארוחה כבדה. ולכן, משפחות רבות יזמינו לשבת קייטרינג, אשר יזמין אוכל חם חלבי. משפחות אלו, יעדיפו פשטידות ולזניות, ופסטות מוקרמות חלביות, על פני עוף, חמין, ושניצלים בשריים.

סעודה שלישית חלבית בעיצוב אישי:

הרבה פעמים, סיבת ההזמנה לשירות קייטרינג חלבי בשבת, יהיה דווקא הצו