קייטרינג טבעוני

בואו לקבל הצעת מחיר משפית שבאמת מבינה בטבעוניות השפית פזית ספיר תעניק לכם אירוע טבעוני שלם עם מבחר מטורף והבנה בחומרי הגלם הטבעוניים האיכותיים ביותר שיש אז לא להתפרש אלא להתקשר אלינו !!

האוכל הטבעוני הוא אוכל שבדרך כלל מקובל על כולם. כאשר אנחנו מזמינים אורחים לאירוע, אנחנו רוצים להשביע את רצון כולם. לא תמיד נוכל לדעת מה הטעם של כל אחד מהם. מהן ההעדפות של כל אחד מהאורחים והאם הוא מעדיף אוכל בשרי או אוכל חלבי. כמו כן, לא תמיד אנחנו יודעים האם האורחים שלנו מקפידים על כשרות. מצד שני, חשוב לנו מאד שכל האורחים ייהנו וירצו להשתתף בארוחה. לשם כך, במקרים מעין אלו כדאי לבחור בתפריט אוניברסלי אשר יתאים לכולם. קייטרינג טבעוני, זו תהיה תשובה הולמת וטעימה במיוחד!

קייטרינג טבעוני זהו קייטרינג אשר יגיש לאורחים שלכם אוכל טעים במיוחד. אוכל אנין ויוקרתי כאשר הוא עשוי לתת לכם את המענה המושלם לכל סוג של אורחים ולכל העדפה אישית של כל אחד מהם.

אם אתם לא יודעים מהי ההעדפה של האורחים שלכם, האם הם מקפידים על כשרות, האם הם נמנעים מאכילת בשר מבחינה אידיאולוגית או מצפונית, אם תבחרו ללכת על קייטרינג טבעוני שהוא גם כשר, אתם למעשה פותרים לעצמכם את כל הספקות ואת כל הדילמות.

קייטרינג טבעוני – אוכל טעים שכולם אוהבים

אז נכון שיש כאלה אשר לא יוותרו על מנת הבשר שלהם באירוע ומבחינתם אם לא היה בשר הרי שלא היה אוכל. אך כאשר אתם פונים אלינו, אל חברה המבטיחה אוכל טבעוני מושקע וטעים במיוחד, תופתעו לגלות כי האורחים כולם נהנים ומרוצים מהארוחה שהוגשה להם אפילו אם היא לא כללה בשר. עדיין היא תהיה טעימה כל כך עד שהעדר הבשר כמעט או אפילו כלל לא יורגש.

הקפידו על אוכל טבעוני עשוי טוב

הדבר שחשוב ביותר לשים לב עליו זהו אופן הכנת המזון. חומרי הגלם הטבעיים מוצעים לנו בשפע רב וניתן להכין באמצעותם מעדני מלך ממש. לא צריך הרבה על מנת שהאוכל אותו אנחנו מכינים יהיה צבעוני, מגוון, טעים ויוקרתי. אך המעט הזה חייב להיות טוב!

יד טובה במטבח. יד שתיטיב להכין מטעמים מהמרכיבים הטבעיים!