מגשי אירוח לשבת חתן

מגשי אירוח לשבת חתן זהו מאורע מיוחד במינו אתם מוזמנים להתקשר אלינו אם ברצונכם לקבל אירוע באמת ברמה גבוהה וגם בתקציב שלכם .

כשבוחרים מגשי אירוח לשבת חתן, יש ארבעה דברים שחשוב לזכור

שבת חתן זה אירוע מרגש לכל הדעות, אך גם מצריך התארגנות רבה, ולא משנה אם אתם עורכים את השבת בקהילה או באחד מבתי ההארחה והמלונות. אחד הדברים שתצטרכו לדאוג להם, זה כיבוד לאורחים במהלך השבת. הפתרון הטוב ביותר הוא להזמין מגשי אירוח, אותם תוכלו להוציא ולסדר על השולחנות לפני שכולם מגיעים לקידוש, אך יש עוד דברים שחשוב לזכור בהקשר הזה.

ארבע נקודות שחשוב לזכור לגבי מגשי אירוח בשבת חתן

מגשי אירוח הם פתרון מעולה לקידוש בשבת חתן, אבל קחו בחשבון שאם מדובר בשבת קיץ, כדאי לדאוג לכיבוד גם בשאר השבת, ובמיוחד בבוקר מוקדם כשרוצים משהו מתוק ליד הקפה, או בשעות הארוכות של אחר הצהריים.

הנקודה השנייה היא סעודה שלישית. את האוכל לסעודות ערב שבת ושבת בבוקר, סביר לוודאי שהזמנתם מקייטרינג, אך בסעודה שלישית כדאי לשנות כיוון ולהגיש משהו קליל יותר וכאן מגשי אירוח גם יכולים להתאים. לכן, כשאתם מזמינים מגשי אירוח לקידוש של הבוקר, תזמינו מגשים נוספים שיהיו לסעודה שלישית.

הנקודה השלישית קשורה למקום בו אתם עורכים את השבת. אם השבת נערכת בקהילה שלכם במקום המגורים, ואתם אוכלים יחד בבית או במקום אחר, לא אמורה להיות בעיה מיוחדת. אך אם אתם עורכים את השבת בבית הארחה או בבית מלון, ואתם רוצים להביא אתכם מגשי אירוח, חשוב מאד להודיע על כך לצוות המלון ולבדוק שאין להם בעיה עם הנושא. במקומות רבים עלולים לבקש מכם להראות תעודת כשרות של חברת הקייטרינג שמכינה את המגשים וכדאי להיערך לכך מראש.

הנקודה הרביעית והאחרונה היא לוודא שיש מקום מתאים לאחסון המגשים, במיוחד אם חלקם צריכים להישמר בקירור. ואם אפשר שמקום האחסון יהיה קרוב לחדר בו תאכלו, כדי שלא תצטרכו ללכת מרחק רב עם המגשים בידיים.

קייטרינג חלבי פזית ספיר פתרון לאירוע שלכם .